Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie        Zaloguj przez facebooka:  Sign In

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czarna lista pracodawcow
PostZamieszczono: 02 wrz 2012, 6:45
FORUMOWICZ 41 - 70 postów

Miasto: Basingstoke
Wysłane zaproszenia: 0
Zaakceptowane zaproszenia: 0
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
W innym watku poruszylismy problem niektorych niezetelnych pracodawcow w Basingstoke. Co za tym idzie dobrzy by bylo, aby powstala czarna lista pracodawcow tak, aby mozna bylo znalezc co jest z dana firma nie tak przed aplikowaniemo prace. Zapewne wielu z nas oszczedzi to nerwow i wielu nieprzyjemnych sytuacji. Chcialbym jednak aby wpisy byly bardziej merytoryczne, aby napisac co jest nie tak w danym miejscu pracy. Jak juz w innym poscie admin napisal: 'bo mnie manager denerwuje' nie jest wystarczajaco, aby zamiescic tu pracodawce

Za ten post autor tom1980live otrzymał podziękowanie od Madman(03 wrz 2012, 0:26)
Ocena:25%

Udostępnij na:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Google+ Google+

Tytuł: Re: Czarna lista pracodawcow
PostZamieszczono: 02 wrz 2012, 6:51

Podziękował : 1 raz
tom1980live pisze:
Temat rzeka. Najzwyczajniej w swiecie jest to placowka zle zarzadzana z nieadekwatnym managerem. W care, jesli chodzi o opieke nad osobami uposledzonymi firmy dziela sie na 2 kategorie. Pierwsza - firmy biora ciezkich klientow bo social services placa za nich wiecej, druga - firmy prowdza supported living gdzie sa rozliczane z faktycznych godzin i tego co ich klienci moga zrobic. Choice ryzykuje bardzo duzo, bardzo hardcorowo. PAmietam, jak jeden z bardziej agresywnych klientow dostal jekies infekcji i zaczal rozbijac szkla. Managerka wmawiala nam, ze robi tak bo jest autystykiem :lol: Wczesniej zaczal zrywac z siebie ubrnia, w ciagu dnia potrafil zrywac 3 zestawy ubran. Oczywiscie managerka nie widziala problemu i wysylala nas z nim na basen w leisure parku, gdzie jest pelno dzieci, zeby mogl chyba tam przy nich z golym fiutem biegac. Robila to tylko, zeby udowodnic, ze nic z nim nie jest. Gdy odmowilismy straszyla nas dyscyplinarka itp. Gdy rozbil drzwi od prysznica szklo utkwilo w ranie. Pojechala z nim do szpitala i przywiozla go z powrotem z szklem w ranie, ale zabandazowana reka 'bo byl weekend i nie mial mu kto tego w szpitalu wyciagnac'. Gdy przeciwbolowe przestaly dzialac, rozerwal bandaz i probowal wyjac szklo, w trojke musielismy go trzymac. Chcielismy zadzwonic po karetke, ale oczywiscie nikt nie zaplacil rachunku i telefon byl odciety :| Porazka na calej linii, ale studiowanie criminal justice sie przydaje, czlowiek jakby znal wszystkie przepisy to moglby managera pogonic i jeszcze mu smrodu narobic. Odszedlem stamtad 4 lata temu, przez ten czas nic sie tam nie zmienilo.

To moj wpis z innego tematu, moglbym pisac duzo, ale dopisze tylko jedno. W biurze znajdoway sie 2 sejfy: jeden z pieniedzmi i portfelami nalezacymi do osob, ktorymi sie opiekowalismy, drugi z lekarstwami, ktore im podawalismy. Raz moj kolega (angol) wyszedl na zakupy z jednym z chlopakow i gdy wrocil zapodzial gdzies jego portfel. Managerka w obecnosci staffu robila do niego aluzje, ze pewnie on ten portfel ukradl i straszyla wezwaniem policji, jesli nie znajdzie portfela w ciagu 15 minut... Oczywiscie zamknal portfel nie w tym sejfie....

Pisalem o Stoke Lodge firmy Choice Ltd w Basingstoke. Nie aplikujcie tam, to jest naprawde hardcore

PostZamieszczono: 26 paź 2012, 18:52
FORUMOWICZ 21-40 postów
FORUMOWICZ 21-40 postów

Miasto: basingstoke
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
CAFE DESTINO
Około roku temu,pracowała tam moja siostra która przyjechała do mnie na 2 miesiące...
Szok,co za ludzie tam są:)
Pani szefowa (polka) i szef (turek)=para.Zatrudniają ludzi bez umowy,przepraszam umowa jest słowna,będziesz pracowała 40 godzin za tyle i tyle,ale w papierach jest ze to jest part-time...Przy wypłacie trochę kasy daja do ręki,trochę na konto.Nie płacą za zwolnienia lekarskie,trening,ani też urlop.Pracownika mają za ostatniego śmiecia,popychadło.Pani menager tez polka zresztą,z tego co pamiętam to jakaś krewna szefowej,jest osobą pozbawioną mózgu,sposób w jaki daje trening jest żałosny,poniża ludzi,z robienia kawy robi wielkie halo,sama nie ruszy dup...do pracy,tylko wyrecza sie wszystkimi dokoła.Nie polecam nikomu tam pracować,i dziwię sie ludziom którzy z tamtąd odeszli i nic z tym nie zrobili,dawno temu powinni dać jej nauczkę,że tak sie ludzi nie traktuje

Za ten post autor szara000 otrzymał podziękowanie od nikita(26 paź 2012, 20:55)
Ocena:25%

PostZamieszczono: 26 paź 2012, 21:40
FORUMOWICZ 71-100 postów
FORUMOWICZ 71-100 postów

Podziękował : 2 razy
szara000 pisze:
CAFE DESTINO
Około roku temu,pracowała tam moja siostra która przyjechała do mnie na 2 miesiące...
Szok,co za ludzie tam są:)
Pani szefowa (polka) i szef (turek)=para.Zatrudniają ludzi bez umowy,przepraszam umowa jest słowna,będziesz pracowała 40 godzin za tyle i tyle,ale w papierach jest ze to jest part-time...Przy wypłacie trochę kasy daja do ręki,trochę na konto.Nie płacą za zwolnienia lekarskie,trening,ani też urlop.Pracownika mają za ostatniego śmiecia,popychadło.Pani menager tez polka zresztą,z tego co pamiętam to jakaś krewna szefowej,jest osobą pozbawioną mózgu,sposób w jaki daje trening jest żałosny,poniża ludzi,z robienia kawy robi wielkie halo,sama nie ruszy dup...do pracy,tylko wyrecza sie wszystkimi dokoła.Nie polecam nikomu tam pracować,i dziwię sie ludziom którzy z tamtąd odeszli i nic z tym nie zrobili,dawno temu powinni dać jej nauczkę,że tak sie ludzi nie traktuje

Z informacji ,które dostalam to wynika ,że płaci 6 funtów za godzinę ,gdzie najniższa jest 6,19.....

PostZamieszczono: 05 lis 2012, 21:18
NOWY 0-5 postów
NOWY 0-5 postów

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
To miejsce można zdecydowanie wpisać na czarną listę.Zero umowy, poniżanie pracowników, treningi nie płatne.Stawki poniżej normy.

PostZamieszczono: 07 lis 2012, 23:35
Administrator
Administrator

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Wasza dyskusje na temat cafe destino przenioslem tutaj:
viewtopic.php?f=19&t=372739

PostZamieszczono: 22 gru 2012, 13:15
FORUMOWICZ 6-20 postów
FORUMOWICZ 6-20 postów
Awatar użytkownika

Miasto: londyn
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
poczytałam wasze przygody tak mogę to nazwać, szkoda mi tych którzy zostali oszukani.
Jednak ja także, narazie nie będę pisała gdzie i przez kogo bo mamy to jakoś załatwić jak nie zrobi tego. Będę musiała dac mu trochę paliwa i go zareklamować ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]